مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

Blog Article

برنامه اکسپرس اینتری همچنین به استانها و مناطق خاص اجازه می دهد تا از این سیستم برای جذب نامزدهای مناسب به عنوان بخشی از برنامه های نامزدی استانی استفاده کنند تا خواسته های بازار کار کانادا برآورده شود.

ویزای توریستی کانادا چند بار ورود: همانطور که از نام این نوع ویزای توریستی کانادا مشخص است، شخص می تواند هر چند بار که خواست وارد خاک کشور کانادا شود فقط باید به تاریخ پاسپورت توجه داشته باشید.

اجازه خروج از ایران (از پدر، همسر، والدین، ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت)

جهت دریافت آنی مشاوره رایگان مهاجرت می توانید در ساعات کاری مجموعه با ما تماس بگیرید.

این فقط چند نمونه از سوالاتی است که روزانه از ما در رابطه با ویزای کانادا پرسیده میشود

شرکت مهاجرتی بین المللی رویال اپلای با شماره ثبت ۴۶۴۶۰ ، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ در ایران آغاز نموده است و در حوزه های پذیرش تحصیلی، ویزاهای تحصیلی، سرمایه گذاری، استارت آپ ها و همچنین اخذ اقامت دائم کشورهای آمریکا ، کانادا از طریق کلیه پروسه های مهاجرتی در حال ارائه خدمات به متقاضیان می باشد.

از این مزایا جمله دسترسی به خدمات درمانی و اجتماعی، حق زندگی، کار و تحصیل در هر کجای کانادا و حمایت از قوانین کانادا. همچنین، پس از اقامت دائم برای مدت زمان معینی، اقامت دائم واجد شرایط درخواست تابعیت کانادا هستند! قابل ذکر است، افرادی که اقامت کانادا را دارند حق رای دادن در انتخابات کانادا را ندارند.

خب از اینجا به بعد به شرایط، مفاهیم ویزای توریستی کانادا و مدارک و همان مواردی که بارها شنیده اید میپردازیم، ولی قبل از آن یک سوال پر تکرار هم پاسخ میدهیم …

پس با ما در ادامه‌ی این متن همراه باشید، تا رایج‌ترین روش های موجود برای مهاجرت به کانادا را شرح دهیم.

⦁ مدارک نشان‌دهنده روابط خانوادگی مانند شناسنامه‌های طرفین و شناسنامه‌های مادر و پدر مشترک

همچنین شما باید در تست سنجش ویژگی‌های روش های مهاجرت به کانادا اخلاقی شرکت کرده و مشکلاتی چون سابقه کیفری در داخل و یا خارج نیوزلند نداشته باشند. علاوه بر آن، امکان تحصیل به مدت حداکثر سه ماه برای دارندگان ویزای توریستی نیوزلند امکان‌پذیر است. ویزای توریستی این کشور در سه مدل ویزای توریستی خانوادگی، کاری و پزشکی امکان‌پذیر است.

ویزای سینگل که همانگونه که از اسمش مشخص است فرد می‌تواند با داشتن این ویزا یک بار وارد و خروج داشته باشد.

شما فقط می‌توانید با همان هدفی که اعلام کردید در کانادا بمانید و اجازه کار یا تحصیل در یک برنامه بلندمدت را ندارید.

مدارک مورد نیاز برای درخواست مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ای که شما در آن درخواست می کنید بستگی دارد.

Report this page